Iron Orchid Design (IOD) Spiedogi

Spiedogi ir veidoti no plāna, pārtikas droša silikona, gumijai līdzīga materiāla.

Spiedogus izmanto: mēbeļu dekorēšanā, interjera dekorēšanā, dekorējot sienas, grīdu, griestus, durvis, mazā dekora veidošanā, dekorējot kastītes, svečturus, flīzītes, apsveikuma kartiņas, veidojot sienas dekoru, gleznas, ja nospiesto zīmējumu izkrāso ar ūdenskrāsām, marķieriem vai akrila krāsām, vai dekorējot audumu un pārtikā - cukura glazūru.

Spiedogus var izmantot darbā ar šādām krāsvielām: tinti, krīta krāsām un šķidro pārtikas krāsvielu.

Darbs ar tinti ir piemērots gan nelielām, gan lielām plaknēm un ja ir svarīgs attēla dzidrums, tā lai tiktu nospiestas pašas smalkākās detaļas. Tinti uz spiedoga uznes ar gumijas rullīti vai spilventiņu. Dekorēt var visu, kas sevī labi uzsūc tinti: krāsota virsma, 100% dabīgas šķiedras audums, papīrs.

Darbs ar krīta krāsu ir piemērots lielākām plaknēm, piemēram, grīdām, sienām, mēbelēm, durvīm. Vēlams izvēlēties spiedogu ar lielākiem, robustākiem dekoratīvajiem elementiem. Vislabāk zīmogus lietot tieši ar krīta krāsām, nevis rūpniecisko krāsu, jo krīta krāsa žūst ātri, to var mazliet atjaukt ar ūdeni, krīta krāsu ir vieglāk uznest ar gumijas rullīti un viegli nomazgāt no spiedoga ar siltu ūdeni, noņemot spiedogu no virsmas tā neveido “košļenes” efektu. Ar krīta krāsu un spiedogu var dekorēt visas tās virsmas, kuras var krāsot ar krīta krāsām: koks, finieris, ar krīta krāsu krāsota virsma, betons, poraina keramika, papīrs, kartons, 100% dabīgas šķiedras audums.

Darbā ar audumu spiedogus var izmantot gan ar IOD tinti, gan krīta krāsām. Audumam ir jābūt 100% dabīgas šķiedras audumam, vai divu dabīgu šķiedru sajaukumam, piemēram, lins un kokvilna jeb materiāls, kura šķiedra labi uzsūc pigmentu. Atceraties, pirms auduma krāsošanas/dekorēšanas tas ir obligāti jāizmazgā, gatavo dekoru pēc 24 h ar karstu gludekli ir jāpiegludina, lai krāsa vai tinte kārtīgi turētos pie šķiedras. Mazgāt gatavo dekoru drīkst ne ātrāk kā 24 h pēc piegludināšanas, jo krāsvielai ir jāļauj kristalizēties, mazgāt ar rokām vai veļas mašīnā, delikātajā režīmā, ne lielākā temperatūrā, kā 30 grādi.

Gatavā darba aizsargāšana: spiedogu uztveriet kā krāsotu virsmu, tātad jāaizsargā, tā kā jūs aizsargātu attiecīgo priekšmetu, ja tas tiktu vienkārši krāsots. Galda virsma – laka, mēbeles – vasks, laka, sienai – laka, audums – jāpiegludina ar karstu gludekli.

Kopšana: pēc izmantošanas, nekavējoties ievietot/mazgāt siltā ziepjūdenī.

Papildus komentāri: pirmo reizi izmantojot spiedogu, to ir nepieciešams notīrīt ar smilšpapīru.

Izmērs: 30*30 cm

Iron Orchid Designs (IOD) mājas lapa: https://ironorchiddesigns.com/

Iron Orchid Designs (IOD) ieteikumi spiedogi lietošanā: https://ironorchiddesigns.com/pages/decor-stamps

Pilnais Iron Orchid Designs (IOD) spiedogu katalogs: https://ironorchiddesigns.com/collections/decor-stamps

Iron Orchid Designs (IOD) iedvesmas katalogs: https://ironorchiddesigns.com/blog/

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.