Modernās dekorēšanas tehnikas

  • Kur: Jelgavas novads, Cenu pagasts, "Čipstes”
  • Kad: 08.10.2022. vai 15.10. pl.11:00
  • Cena: 70 EUR vienai personai
  • Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas

Ko mēs darīsim?

Meistarklases laikā radīsim koka dekoru, Provansas stilā, kuru ikdienā jūs varēsiet izmantot kā galda dekoru, fotorāmīti vai sienas dekoru. Tas sastāvēs no vienas lielākas un 2 mazākām 3D koka pamatnēm. Meistarklase ir veidota tā, lai dekorēšanas procesā jūs apgūtu dažādas tehnikas un iepazītu mūsdienīgus rokdarbu materiālus. Meistarklases ilgums ir 5-6 stundas. Grupā būs ne vairāk kā 4-5 dalībnieki. Visi meistarklases dalībnieki mājās dosies ar pabeigtu dekoru un mēs to rūpīgi iepakosim līdzņemšanai.

Ko mēs apgūsim?

Meistarklases laikā jūs apgūsiet un iemācīsieties:

  • Krāsot ar krīta krāsām, kā arī uzzināsiet vairāk par šo krāsu īpašībām
  • Divu krāsu toņu dekorēšanas tehniku "colour wash" ar kuras palīdzību izcelsiet dekora 3D elementus
  • Radīt dekora 3D elementus, izmantojot silikona moldus ar pašcietējošo masu un uzzināsiet kā vēl var moldus izmantot mājas dekorā vai konditorejā
  • Dekorēt virsmu ar silikona spiedogiem, izmantojot tinti. Kā arī uzzināsiet ar kādiem materiāliem spiedogi ir savienojami un kādas virsmas ar tiem var dekorēt
  • Uznest attēlu transfērus uz iepriekš krāsotas virsmas
  • Uzklāt vasku gatavam dekoram

Visas apgūtās zināšanas un jauniepazītos materiālus jūs turpmāk varēsiet pielietot, savas mājas interjera dekorēšanā, mēbeļu atjaunošanā, dāvanu radīšanā saviem tuvākajiem vai pat konditorejā. Mēs jums pastāstīsim un parādīsim kā.

Kur notiks meistarklase?

Meistarklase norisināsies mūsu piemājas darbnīcā "Čipstes", Jelgavas novada, Cenu pagastā, klusā vidē, nelielā darbnīcā, radošā atmosfērā. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli, dekora pamatnes un nelielas uzkodas ar dzērieniem.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo anketu. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar jums sazināsimies un izrakstīsim rēķinu, kuru nosūtīsim elektroniski uz jūsu norādīto e-pastu. Vēlamies vērst jūsu uzmanību, vieta meistarklasē tiek rezervēta pēc apmaksas saņemšanas.

Papildus dāvanas!

Meistarklases dienā jums būs iespēja iegādāties visus mums tobrīd pieejamos rokdarbu materiālus ar 10% atlaidi, kā arī mēs jums pačukstēsim, kādu slepenu kodu, ar kura palīdzību jums būs iespēja iegūt 10% atlaidi pie MagHandmade, Annie Sloan krīta krāsu iegādei!

Meistarklasēm piesakies šeit!


Dekors


Meistarklases laikā mēs kopā radīsim dekoru, Provansas stilā. Gatavo dekoru rūpīgi iepakosim jums līdzņemšanai. Dekors papildinās jūsu mājas interjeru vai var kalpot kā unikāla dāvana, kādam jums tuvam cilvēkam. Meistarklase ir veidota tā, lai dekorēšanas procesā jūs apgūtu dažādas tehnikas un iepazītu mūsdienīgus rokdarbu materiālus, pat bez iepriekšējas pieredzes.

Materiāli


Strādāsim ar mūsu ražotām koka dekoru pamatnēm un ar kvalitatīviem, rokdarbu materiāliem, tādiem kā, Annie Sloan krīta krāsām,  Iron Orchid Designs kompānijas silikona moldiem, silikona spiedogiem, attēlu transfēriem un Cling-On otām. Meistarklases cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli un rokdarbu pamatnes.

Atpūta


Šī meistarklase ir iespēja aizmukt no ikdienas steigas un kvalitatīvi pavadīt laiku radošā un draudzīgā vidē. Radīt dekoru savām rokām, iegūt jaunas zināšanas, atklāt un iepazīt savu kreativitāti ir kas tik īpašs. Tā vēlme ļauties radošumam, baudīt krāsu toņus un kvalitatīvus rokdarbu materiālus ir fanstastiska. Mēs parūpēsimies arī par nelielām uzkodām un dzērieniem. 

Pirkumu grozs