Iron Orchid Designs (IOD) Attēlu transfēri

Transfērs ir attēls, kas ir drukāts uz plāna, līmplēvei līdzīga, materiāla. Zīmējuma aizmugure (kreisā puse) ir krāsota balta, kas dod iespēju transfēru pārnest uz jebkādas krāsas virsmas, pat melnas. 

Transfēru var uznest uz lakotām virsmām (krīta krāsu gadījumā – krāsotas) un stikla. Tādējādi jūs varat dekorēt mēbeles, mazo dekoru, sienas, durvis, logus,  spoguļus vai veidot sienas dekoru.

Kā lietot transfērus: Izgrieziet jums nepieciešamā lieluma elementu, transfēra līmplēves daļu, noņemiet no aizsarg plēves un lieciet pie lakotas (krīta krāsu  gadījumā – krāsotas), izžuvušas un tīras virsmas. Ar koka/plastmasa instrumentu, kas atrodas iepakojumā, attēlu ar kasīšanai līdzīgām kustībām uznesiet uz virsmas. Esiet uzmanīgi pēc attēla noņemšanas no aizsarg plēves un pirms tā novietošanas uz dekorējamās virsmas, nepieskaraties tam ar rokām, tā lipīgajā pusē.

Aizsargāt gala dekoru ar vasku vai ūdens bāzes laku. 

Papildus komentāri: Esiet uzmanīgi pēc attēla noņemšanas no aizsarg plēves un pirms tā novietošanas uz dekorējamās virsmas, nepieskaraties tam ar rokām, tā lipīgajā pusē.

Izmērs: Attēlu transfēriem ir 2 izmēri: mazais, A4 (20,32 x 30,48 cm) un lielais, A3 (30,48 x 40,64 cm). Mazie transfēri ir domāti mazajam dekoram, tie satur vairākus mazus, stilistiski līdzīgus elementus, bet kompozīciju neveido. Lielie tranfēri mēdz būt tādi, kas satur stilistiskus elementus vai veido vienu lielu kompozīciju. Transfērus var griezt tāda lieluma aplikācijās, kā jums ir nepieciešams, lai veidotu jūsu iecerēto dekoru.

Iron Orchid Designs (IOD) mājas lapa: https://ironorchiddesigns.com/

Iron Orchid Designs (IOD) ieteikumi transfēru izmantošanā: https://ironorchiddesigns.com/pages/decor-transfers

Pilnais Iron Orchid Designs (IOD) transfēru katalogs: https://ironorchiddesigns.com/collections/decor-transfers 

Iron Orchid Designs (IOD) iedvesmas katalogs: https://ironorchiddesigns.com/blog/