Mūsu darbnīca "Čipstes"

2019.gada vasarā uzsākām savas sapņu darbnīcas celtniecību,  skaistā lauku teritorijā Jelgavas novadā. Vēlējāmies radīt vietu mūsu radošumam un apmācībām mūsu karstākajiem līdzjutējiem.  Kā arī, plānojot speciālu vietu, kur radīt koka dekoru pamatnes.

Bijām tieši tik traki, lai pēc tikko pabeigtas mājas caltniecības, vēlreiz mestos būvniecības darbos un arī darbnīcu celtu paši. Gribējām, lai mūsu darbnīca atspoguļo Hameleona būtību, tāpēc darbnīcu izlēmām dekorēt pašu spēkiem, izmantojot DIY industrijas jaunākos un populārākos materiālus.

Darbnīca sastāv no trim daļām - ražosanas daļa, mēbeļu atjaunošanas vieta un Hameleona darbnīca.

Ražošanas daļai piemīt īpaša aura un tur mājo tikko griezta koka smarža. Šajā telpā atrodas mantoti, mūsu pašu un Eiropas fondu atbalsta rezultātā iegādāti instrumenti. Tā ir pati lielākā telpa un ir veltīta koka sagatavju, mēbeļu un dekoru ražošanai.

Hameleona darbnīcā ir arī telpa meistarklasēm un mūsu dekoratīvajiem eksperimentiem. Te notiek īsta mākslas un radošuma maģija.

Mēbeļu atjaunošanas vieta ir cieši blakus ražošanas daļai. Tā mums dod plašas iespējas strādāt ar lielizmēra projektiem un mēbelēm.

Visas trīs daļas ir lolotas, svarīgas un dod iespēju mums augt un attīstīties.

Hameleona darbnīcas dekorēšanai var sekot līdzi mūsu Instagram kontā ar tēmturi #hameleonadarbnica.