"French Country ziedu kaste ar Paint Inlay"

  • Pilnas dienas meistarklase
  • Kad: 17.08.2024. (pilna grupa)
  • Kur: Jelgavas novads, Cenu pagasts, "Čipstes”
  • Cikos: 11:00 - 17:00
  • Cena: 70 EUR vienai personai
  • Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas

Meistarklases programma

Kas jūs sagaida:

  • Pastāstīsim, kas ir dekorēšanas industrijas jaunākais materiāls Paint Inlay un tā galvenās īpašības un atšķirības no citiem dekorēšanas materiāliem
  • Iemācīsim kā dekorēt ar Paint Inlay, ja jūs izmantojat krīta krāsas  
  • Iemācīsim pamatus darbam ar Annie Sloan krīta krāsām, kā arī pastāstīsim par šo krāsu īpašībām un kā tās ir pārvērtušas dekorēšanas industriju
  • Iemācīsim kādu finiša pārklājumu izmantot un kā to uzklāt, ja virsma ir dekorēta ar Paint Inlay materiālu 

Visas iegūtās zināšanas un jauniepazīto materiālu jūs turpmāk varēsiet izmantot mazā dekora veidošanā, mēbeļu atjaunošanā un dekorēšanā, savas mājas interjera personalizēšanā, dāvanu radīšanā jums tuvajiem.

Ziedu kastē turpmāk varēsiet ievietot puķes podiņos, vai izstādīt kompozīciju, grieztos ziedus mazās vāzītēs vai ziedu oāzē, mākslīgos augus vai garšvielu podiņus.

Kā norisināsies meistarklase?

Meistarklases laikā mēs kopīgi radīsim gatavu dekoru: dekorēsim ziedu kasti French Country stilā. Meistarklases ilgums būs 5-6 stundas. Grupā būs ne vairāk kā 5 dalībnieki. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie rokdarbu materiāli, dekora pamatnes un nelielas uzkodas ar dzērieniem. Visi meistarklases dalībnieki mājās dosies ar gatavu, pabeigtu dekoru.

Kur notiks?

Meistarklase norisināsies Jelgavas novada, Cenu pagastā, klusā vidē, radošā atmosfērā, darbnīcā "Čipstes"

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo anketu. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar jums sazināsimies un nosūtīsim rēķinu uz jūsu norādīto e-pasta adresi.

Papildus ieguvumi!

Meistarklases dienā jums būs iespēja iegādāties visus mums tobrīd pieejamos rokdarbu materiālus ar 10% atlaidi, kā arī mēs jums pačukstēsim, kādu slepenu kodu, ar kura palīdzību jums būs iespēja iegūt 10% atlaidi Annie Sloan krīta krāsu iegādei! 

Meistarklasēm piesakies šeit!
Dekors


Kopā ar jums radīsim ziedu kasti dekorētu French Country stilā. Dekora veidošanas procesā jūs iemācīsieties dekorēt ar Paint Inlay materiālu un veidot ziedu kompozīciju. Mājās dosieties ar gandarījuma sajūtu par paveikto un gatavu dekoru.

Materiāli

Strādāsim ar mūsu ražotām koka dekoru pamatnēm un kvalitatīviem, rokdarbu materiāliem, tādiem kā, Annie Sloan krīta krāsām, Iron Orchid Designs kompānijas Paint Inlay materiālu un Cling-On otām. Meistarklases cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie rokdarbu materiāli, krāsas un dekora pamatnes.

Atpūta

Meistarklase ir iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku radošā un draudzīgā vidē, radīt dekoru savām rokām, iegūt jaunas zināšanas, atklāt savu kreativitāti un iepazīt mūsdienīgus, jaunākās paaudzes, rokdarbu materiālus. Aicinām jūs ļauties radošumam, baudīt krāsu toņus, rokdarbu materiālu dizainus un to patīkamo lietošanu. Mēs parūpēsimies par nelielām uzkodām un dzērieniem. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.