Vintage eglītes rotājumi

  • Kad: atgriezīsies 2024 gadā
  • Cikos: 11:00 - 18:00
  • Kur: Jelgavas novads, Cenu pagasts, "Čipstes”
  • Cena: 75 EUR vienai personai
  • Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas

Ko mēs darīsim?

Meistarklases laikā uzbursim īstu senatnes Ziemassvētku gaisotni, radot četras vintage stila Ziemassvētku eglītes bumbas, kuras iekārsim samta lentītēs. Darbā izmantosim silikona formas,  vieglu, zefīra masai līdzīgu, pašcietējošo masu, lai bumbas būtu vieglas un nenoliektu eglītes zarus. Lai bumbām piešķirtu senatnīgu, vintage stila izskatu, strādāsim ar Annie Sloan krīta krāsām, finiša vaskiem un metāliskajiem vaskiem. Meistarklases ilgums ir 4-5 stundas. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli, dekora pamatnes un nelielas uzkodas ar dzērieniem. Visi meistarklases dalībnieki mājās dosies ar pabeigtu dekoru, kuru mēs rūpīgi jums iesaiņosim līdzņemšanai.

Ko es apgūšu?

Meistarklases laikā jūs apgūsiet un iemācīsieties:

  • Kā strādāt ar Annie Sloan Chalk Paint jeb krīta krāsām, kā arī uzzināsiet vairāk par šo krāsu labajām īpašībām
  • Veidot 3D elementus ar  silikona moldiem un īpaši vieglu pašcietējošo masu, kā arī uzzināsiet par silikona moldu īpašībām un pielietojumu veidiem
  • Pareizi uzklāt finiša vasku gatavam dekoram un izcelt dekora 3D elementus, izmantojot metāliskos vaskus

Visas apgūtās zināšanas un jauniepazītos materiālus, jūs turpmāk varēsiet pielietot, savas mājas interjera dekorēšanā, mazā dekora veidošanā, mēbeļu atjaunošanā, dāvanu radīšanā saviem tuvākajiem vai pat konditorejā. Mēs jums pastāstīsim kā.

Kur notiks meistarklase?

Meistarklase norisināsies mūsu piemājas darbnīcā "Čipstes", Jelgavas novada, Cenu pagastā, klusā vidē, nelielā darbnīcā, radošā atmosfērā. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli, dekora pamatnes un nelielas uzkodas ar dzērieniem. Grupā būs ne vairāk kā 2-3 dalībnieki.

Kā man pieteikties?

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo anketu. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar jums sazināsimies un izrakstīsim rēķinu, kuru nosūtīsim elektroniski uz jūsu norādīto e-pastu. Vēlamies vērst jūsu uzmanību, vieta meistarklasē tiek rezervēta pēc apmaksas saņemšanas.

Papildus dāvanas!

Meistarklases dienā jums būs iespēja iegādāties visus mums tobrīd pieejamos rokdarbu materiālus ar 10% atlaidi, kā arī mēs jums pačukstēsim, kādu slepenu kodu, ar kura palīdzību jums būs iespēja iegūt 10% atlaidi pie MagHandmade, Annie Sloan krīta krāsu iegādei!

Meistarklasēm piesakies šeit!
Dekors

Meistarklases laikā mēs kopā radīsim  četras vintage stila Ziemassvētku eglītes bumbas. Gatavo dekoru rūpīgi iesaiņosim jums līdzņemšanai. Dekors papildinās jūsu mājas interjeru vai var kalpot kā unikāla dāvana, kādam jums tuvam cilvēkam. Meistarklase ir veidota tā, lai dekorēšanas procesā jūs apgūtu darbu ar silikona moldiem, krīta krāsām un vaskiem. Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas.

Materiāli


Meistarklases laikā strādāsim ar kvalitatīviem, jaunākās paaudzes, rokdarbu materiāliem, tādiem kā, Annie Sloan krīta krāsām,  Iron Orchid Designs silikona moldiem un Cling-On otām. Meistarklases cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli un rokdarbu pamatnes.

Atpūta

Meistarklase ir iespēja aizmukt no ikdienas steigas un kvalitatīvi pavadīt laiku radošā un draudzīgā vidē. Radīt dekoru savām rokām, iegūt jaunas zināšanas, atklāt un iepazīt savu kreativitāti. Aicinām jūs ļauties radošumam, baudīt krāsu toņus un kvalitatīvus rokdarbu materiālus. Mēs parūpēsimies arī par nelielām uzkodām un dzērieniem.