"Paplāte ar augu motīvu transfēriem"

 • Pilnas dienas meistarklase
 • Kad: 25.05.2024. (Ventspils), 19.07.2024.
 • Kur: Jelgavas novads, Cenu pagasts, "Čipstes”
 • Cikos: 11:00-17:00
 • Cena: 75 EUR Jelgavā, 85 EUR Ventspilī vienai personai
 • Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas

Meistarklases programma

Parādīsim un iemācīsim jums:

 • Pamatus darbam ar krīta krāsām, kā arī pastāstīsim par šo krāsu īpašībām
 • Kā veidot "ombre" krāsojumu
 • Pamatus darbam ar attēlu transfēriem un to īpašības un atšķirības no citiem dekorēšanas materiāliem
 • Kā uznest attēlu transfērus uz iepriekš krāsotas virsmas
 • aizsargāt dekoru, kurš dekorēts ar attēlu transfēriem

Visas iegūtās zināšanas un jauniepazītos rokdarbu materiālus jūs turpmāk varēsiet izmantot mazā dekora veidošanā, mēbeļu atjaunošanā un dekorēšanā, savas mājas interjera personalizēšanā, dāvanu radīšanā jums tuvajiem vai pat konditorejā.

Kā norisināsies meistarklase?

Meistarklase ir veidota tā, lai paplātes dekorēšanas procesā, jūs apgūtu un izmēģinātu darbu ar krīta krāsām un attēlu transfēriemMeistarklases laikā mēs kopīgi dekorēsim priedes koka paplāti un pievienosim tai ādas rokturīšus. Paplātes diametrs ir 40 cm un biezums 2,3 cm. Meistarklases ilgums 5-6 stundas. Grupā būs ne vairāk kā 5 dalībnieki. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie rokdarbu materiāli, krāsas, dekora pamatne un nelielas uzkodas ar dzērieniem. Visi meistarklases dalībnieki mājās dosies ar gatavu, pabeigtu paplāti, kuru mēs rūpīgi iesaiņosim jums līdzņemšanai.

Kur notiks?

Meistarklase norisināsies Jelgavas novada, Cenu pagastā, klusā vidē, radošā atmosfērā, darbnīcā "Čipstes"

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo anketu. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar jums sazināsimies un nosūtīsim rēķinu uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Vēlamies vērst jūsu uzmanību, vieta meistarklasē tiek rezervēta pēc apmaksas saņemšanas.

Papildus ieguvumi!

Meistarklases dienā jums būs iespēja iegādāties visus mums tobrīd pieejamos rokdarbu materiālus ar 10% atlaidi, kā arī mēs jums pačukstēsim, kādu slepenu kodu, ar kura palīdzību jums būs iespēja iegūt 10% atlaidi pie MagHandmade, Annie Sloan krīta krāsu iegādei!

Dekors

Kopā ar jums dekorēsim priedes koka paplāti, kas priecēs jūs ikdienā un atgādinās par radoši pavadīto laiku. Dekora veidošanas procesā jūs iemācīsieties darbu ar moderniem, jaunākās paaudzes, rokdarbu materiāliem. Mājās dosieties ar gandarījuma sajūtu par paveikto un gatavu paplāti, kuru mēs rūpīgi iesaiņosim jums līdzņemšanai.

Materiāli

Strādāsim ar mūsu ražotām koka dekoru pamatnēm un kvalitatīviem, rokdarbu materiāliem, tādiem kā, Annie Sloan krīta krāsām, Iron Orchid Designs  attēlu transfēriem un Cling-On otām. Meistarklases cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie rokdarbu materiāli, krāsas un dekora pamatnes.

Atpūta

Meistarklase ir iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku radošā un draudzīgā vidē, radīt dekoru savām rokām, iegūt jaunas zināšanas, atklāt savu kreativitāti un iepazīt mūsdienīgus, jaunākās paaudzes, rokdarbu materiālus. Aicinām jūs ļauties radošumam, baudīt krāsu toņus, rokdarbu materiālu dizainus un to patīkamo lietošanu. Mēs parūpēsimies par nelielām uzkodām un dzērieniem. 

Meistarklasēm piesakies šeit!
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.