Koka dekoru pamatnes

Koka dekoru sagataves sākām ražot pavisam negaidīti, bet nu tās ir kļuvušas par mūsu biznesa stūrakmeni. Viss aizsākās mazā un vecā piemājas darbnīcā, kurā atradās pāris mantoti koka darbu instrumenti. Šajā darbnīcā uzplauka Igora hobijs darboties ar koku. Pirmā koka sagatave, kas tika izgatavota, bija skaists priedes koka Adventes svečturis, kas Hameleonam bija nepieciešams priekš dekupāžas. Hameleonam šie svečturi iepatikās, un dekorēti tie iepatikās arī klientiem. Pavisam drīz priedes koka svečturiem bija liels pieprasījums un tie kļuva par Hamelona nozīmīgāko produktu.

Hameleonam augot izauga arī vajadzība pēc dažāda veida un izmēra koka sagatavēm. Hameleona idejas tika tālāk nodotas Igora izstrādei un izgatavošanai. Tā tapa mūsu A4 priedes koka plāksnes ar skaistām ēvelētām malām. Šīs pamatnes bija sākums mūsu eksperimentiem ar attēla iedzīvināšanu kokā un koka apdedzināšanas tehniku, jo priedes koks šīm tehnikām ir ļoti pateicīgs. Gadu laikā ir tapuši vairāki darbi, izmantojot šīs koka plāksnes - sienas dekori, pulksteņi, pakaramie un foto rāmji.

Igoram ļoti iepatikās strādāt darbnicā un laika gaitā tika radīti auguma lineāli bērniem, koka rāmji attēliem, spoguļiem, puzlēm un kartēm, koka palodzes, pat mēbeles! Igora kvalitatīvais roku darbs un sagatavju pieprasījums mums lika saprast, ka vēlamies tās piedāvāt plašakai dekorātoru un rokdarbnieku auditorijai.

Papildus atbalsts no Eiropas mums deva iespēju šo domu pārvērst biznesā. Tagad Hameleonam ir savs interneta veikals, kurā var iegādāties kvalitatīvas koka dekora sagataves un Hameleona meitenēm būs iespēja vadīt mazā dekora meistarklases ar pašu radītām dekora pamatnēm.

Šobrīd aktīvi strādājam, lai priedes koka plāksnes, koka svečturi un citas koka dekoru pamatnes būtu pieejamas Hameleona  interneta viakalā