Kā iepazināmies ar Annie Sloan krīta krāsām

2015.gada augustā Hameleona duo kopā ar māsu Zintu, labāko draudzeni un darba kolēģi devās pie Margaritas no "Mag Handmade", uz meistarklasi, lai izpētītu, kas ir "Annie Sloan" krīta krāsas (Chalk paint) un kā ar tām strādāt. Šī bija pirmā reize, kad mēs izbaudījām "Annie Sloan" krāsu burvību un kvalitāti, kā arī iemācījāmies dažādas krīta krāsu dekorēšanas tehnikas. Tikšanās ar Margaritu izrādījās ļoti nozīmīga un draudzība paliekoša!

Esam strādājušas ar dažādiem Latvijā pieejamiem mēbeļu vai rokdarbu akrila krāsu brendiem, bet "Annie Sloan" krīta krāsas ir iekritušas mūsu sirdī un kļuvušas par mūsu favorītu. Kāpēc tā? Jo tām ir ļoti pārdomāti un niansēti toņi, patīkama konsistence un ar tām ir iespējams pārklāt dažāda materiāla priekšmetus. Ar krīta krāsām esam krāsojušas koka un lakotas mēbeles, betonu, stiklu, metālu un glancētu keramiku. Visos gadījumos krāsa lieliski turas pie virsmas, neizmantojot grunti, taču tas neizslēdz rūpīgu priekšmeta sagatavošanu pirms krāsošanas.

Mums patīk, ka, ar krīta krāsām ir iespēja izmantot dažādas dekorēšanas tehnikas, piemēram, sausās otas (dry brush) vai krāsu pludināšanas (colour wash) tehniku. Krāsu var uzklāt gludi izmantojot rullīti vai uzklāt ar otu, lai veidotu virsmai tekstūra. Krāsu var atjaukt ar ūdeni, tādējādi variējot ar tās konsistenci, kas citreiz ir svarīgi. Krāsas labi savienojas ar citiem jaunākās paaudzes DIY materiāliem, piemēram, silikona spiedogiem, transfēriem un krāsu inkrustācijām jeb Paint Inlay. Kā finišu uz šīs krāsas var klāt gan caurspīdīgu, gan krāsainu vasku vai dažāda sastāva lakas. Savienojot dažādas krīta krāsu dekorēšanas tehnikas un DIY materiālus, gala dekors vai mēbele kļūst par īstu mākslas darbu, kas Hameleonam ir svarīgi!

Mums ģimenē ir divi mazi puikas un kaķis, un mums ir ļoti svarīgi, ka ar "Annie Sloan" krāsām var strādāt telpās, kur uzturas bērni un dzīvnieki, kā arī ar tām var pārkrāsot bērnu mēbeles, jo krāsas ir uz ūdens bāzes ar sertifikātu "Toy Safe".

Mūsu meistarklasēs mēs izmantosim tieši "Annie Sloan" krīta krāsas, lai visi, kas atnāk pie mums ciemos, strādātu tikai ar kvalitatīviem un mūsdienīgiem materiāliem -  to starp krāsām. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.