"Modernās dekorēšanas tehnikas"

 • Pilnas dienas meistarklase
 • Kad: 29.06.2024. (pilna grupa), 27.07.2024.
 • Kur: Jelgavas novads, Cenu pagasts, "Čipstes”
 • Cikos: 11:00-18:00
 • Cena: 75 EUR vienai personai
 • Iepriekšējas zināšanas: nav nepieciešamas

Meistarklases programma

Parādīsim un iemācīsim jums:

 • Pamatus darbam ar krīta krāsām, kā arī pastāstīsim par šo krāsu īpašībām
 • Kā veidot 3D elementus ar silikona moldu un pašcietējošās masas palīdzību
 • Kā dekorēt virsmu ar silikona spiedogiem, izmantojot tinti
 • Kā uznest attēlu transfērus uz krāsotas virsmas
 • "Colour Wash" krīta krāsu tehniku ar kuras palīdzību izcelsim dekora 3D elementus
 • Kā uzklāt vasku gatavam dekoram

Visas iegūtās zināšanas un jauniepazītos rokdarbu materiālus jūs turpmāk varēsiet izmantot, mēbeļu atjaunošanā un dekorēšanā, savas mājas interjera personalizēšanā, mazā dekora veidošanā, dāvanu radīšanā jums tuvajiem vai pat konditorejā.

Kā norisināsies meistarklase?

Meistarklase ir veidota tā, lai dekora veidošanas procesā, jūs apgūtu un izmēģinātu dažādas dekorēšanas tehnikas un darbu ar moderniem, jaunākās paaudzes, rokdarbu materiāliem. Meistarklases laikā mēs kopīgi radīsim gatavu dekoru, kuru ikdienā jūs varēsiet izmantot kā sienas dekoru vai galda dekoru. Tas sastāvēs no vienas A4 un 2 mazākām 3D koka pamatnēm, kurām dekorēsim priekšpusi. Meistarklases ilgums būs 6-7 stundas. Grupā būs ne vairāk kā 5 dalībnieki. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie rokdarbu materiāli, krāsas, dekora pamatnes un nelielas uzkodas ar dzērieniem. Visi meistarklases dalībnieki mājās dosies ar gatavu, pabeigtu dekoru, kuru mēs rūpīgi iesaiņosim jums līdzņemšanai.

Kur notiks?

Meistarklase norisināsies Jelgavas novada, Cenu pagastā, klusā vidē, radošā atmosfērā, darbnīcā "Čipstes"

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo anketu. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar jums sazināsimies un nosūtīsim rēķinu uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Vēlamies vērst jūsu uzmanību, vieta meistarklasē tiek rezervēta pēc apmaksas saņemšanas.

Papildus ieguvumi!

Meistarklases dienā jums būs iespēja iegādāties visus mums tobrīd pieejamos rokdarbu materiālus ar 10% atlaidi, kā arī mēs jums pačukstēsim, kādu slepenu kodu, ar kura palīdzību jums būs iespēja iegūt 10% atlaidi pie MagHandmade, Annie Sloan krīta krāsu iegādei!

Meistarklasēm piesakies šeit!
Dekors

Kopā ar jums radīsim estētisku sienas vai galda dekoru, kas priecēs jūs ikdienā un atgādinās par radoši pavadīto laiku. Dekora veidošanas procesā jūs iemācīsieties dažādas dekorēšanas tehnikas un darbu ar moderniem, jaunākās paaudzes, rokdarbu materiāliem. Mājās dosieties ar gandarījuma sajūtu par paveikto un gatavu dekoru, kuru mēs rūpīgi iesaiņosim jums līdzņemšanai.

Materiāli

Strādāsim ar mūsu ražotām koka dekoru pamatnēm un kvalitatīviem, rokdarbu materiāliem, tādiem kā, Annie Sloan krīta krāsām, Iron Orchid Designs kompānijas silikona moldiem, silikona spiedogiem, attēlu transfēriem un Cling-On otām. Meistarklases cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie rokdarbu materiāli, krāsas un dekora pamatnes.

Atpūta

Meistarklase ir iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku radošā un draudzīgā vidē, radīt dekoru savām rokām, iegūt jaunas zināšanas, atklāt savu kreativitāti un iepazīt mūsdienīgus, jaunākās paaudzes, rokdarbu materiālus. Aicinām jūs ļauties radošumam, baudīt krāsu toņus, rokdarbu materiālu dizainus un to patīkamo lietošanu. Mēs parūpēsimies par nelielām uzkodām un dzērieniem. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.