Modernās dekorēšanas tehnikas

  • Kur: Jelgavas novads, Cenu pagasts, "Čipstes”
  • Kad: 07.01.2023., 11:00-18:00
  • Cena: 70 EUR vienai personai
  • Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas

Ko mēs darīsim?

Meistarklases laikā radīsim dekoru, Provansas stilā, kuru ikdienā jūs varēsiet izmantot kā galda dekoru, sienas dekoru vai foto rāmīti. Dekors sastāvēs no vienas lielākas un 2 mazākām 3D koka pamatnēm. Meistarklase ir veidota tā, lai dekora veidošanas procesā jūs apgūtu dažādas dekorēšanas tehnikas un iepazītu dažādus dekorēšanas materiālus. Meistarklases ilgums ir 5-6 stundas. Grupā būs ne vairāk kā 2-3 dalībnieki. Visi meistarklases dalībnieki mājās dosies ar pabeigtu dekoru, kuru mēs rūpīgi jums iesaiņosim līdzņemšanai.

Ko mēs apgūsim?

Meistarklases laikā jūs apgūsiet un iemācīsieties:

  • Krāsot ar krīta krāsām, kā arī uzzināsiet vairāk par šo krāsu īpašībām
  • Veidosim 3D elementus ar pašcietējošo masu un silikona moldiemKā arī uzzināsiet ar kādām vēl masām var izmantot silikona moldus.
  • "Colour Wash" krīta krāsu tehniku ar kuras palīdzību mēs izcelsim 3D elementus
  • Dekorēt virsmu ar silikona spiedogiem, izmantojot tinti. Kā arī uzzināsiet ar kādiem materiāliem spiedogi ir savienojami un kādas virsmas ar tiem var dekorēt
  • Uznest attēlu transfērus uz iepriekš krāsotas virsmas
  • Uzklāt vasku gatavam dekoram

Visas apgūtās zināšanas un jauniepazītos materiālus jūs turpmāk varēsiet pielietot, savas mājas interjera dekorēšanā, mēbeļu atjaunošanā, dāvanu radīšanā saviem tuvākajiem vai pat konditorejā. Mēs jums pastāstīsim un parādīsim kā.

Kur notiks meistarklase?

Meistarklase norisināsies mūsu piemājas darbnīcā "Čipstes", Jelgavas novada, Cenu pagastā, klusā vidē, nelielā darbnīcā, radošā atmosfērā. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli, dekora pamatnes un nelielas uzkodas ar dzērieniem.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo anketu. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar jums sazināsimies un izrakstīsim rēķinu, kuru nosūtīsim elektroniski uz jūsu norādīto e-pastu. Vēlamies vērst jūsu uzmanību, vieta meistarklasē tiek rezervēta pēc apmaksas saņemšanas.

Papildus dāvanas!

Meistarklases dienā jums būs iespēja iegādāties visus mums tobrīd pieejamos rokdarbu materiālus ar 10% atlaidi, kā arī mēs jums pačukstēsim, kādu slepenu kodu, ar kura palīdzību jums būs iespēja iegūt 10% atlaidi pie MagHandmade, Annie Sloan krīta krāsu iegādei!

Meistarklasēm piesakies šeit!


Dekors

Meistarklases laikā mēs kopā radīsim dekoru, Provansas stilā. Gatavo dekoru rūpīgi iepakosim jums līdzņemšanai. Dekors papildinās jūsu mājas interjeru vai var kalpot kā unikāla dāvana, kādam jums tuvam cilvēkam. Meistarklase ir veidota tā, lai dekorēšanas procesā jūs apgūtu darbu ar transfēriem un spiedogiem. Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas.

Materiāli


Strādāsim ar mūsu ražotām koka dekoru pamatnēm un ar kvalitatīviem, rokdarbu materiāliem, tādiem kā, Annie Sloan krīta krāsām,  Iron Orchid Designs kompānijas silikona moldiem, silikona spiedogiem, attēlu transfēriem un Cling-On otām. Meistarklases cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli un rokdarbu pamatnes.

Atpūta

Šī meistarklase ir iespēja aizmukt no ikdienas steigas un kvalitatīvi pavadīt laiku radošā un draudzīgā vidē. Radīt dekoru savām rokām, iegūt jaunas zināšanas, atklāt un iepazīt savu kreativitāti. Aicinām jūs ļauties radošumam, baudīt krāsu toņus un kvalitatīvus rokdarbu materiālus. Mēs parūpēsimies arī par nelielām uzkodām un dzērieniem. 

Pirkumu grozs