Adventes svečturis un paliktnīši

  • Kad: Pēc pieprasījuma
  • Cikos: 11:00 - 17:00
  • Kur: Jelgavas novads, Cenu pagasts, "Čipstes”
  • Kad: Pēc pieprasījuma
  • Cena: 70 EUR vienai personai
  • Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas

Ko mēs darīsim?

Meistarklases laikā mēs dekorēsim priedes koka Adventes svečturi un 4 paliktnīšus, kas kopā veidos pasakainu gaidīšanas laika komplektu. Darbs būs veikts monohromā stilā. Meistarklase ir veidota tā, lai dekorēšanas procesā jūs apgūtu darbu ar spiedogiem un iemācītos izcelt koka struktūru, izmantojot krīta krāsas. Meistarklases ilgums ir 3-4 stundas. Grupā būs ne vairāk kā 3-4 dalībnieki. Visi meistarklases dalībnieki mājās dosies ar pabeigtu dekoru, kuru mēs rūpīgi iesaiņosim līdzņemšanai.

Ko mēs apgūsim?

Meistarklases laikā jūs apgūsiet un iemācīsieties:

  • Izcelt koka struktūru izmantojot krīta krāsas, kā arī uzzināsiet vairāk par šo krāsu īpašībām
  • Dekorēt ar silikona spiedogiem un tinti
  • Uzklāt vasku un laku gatavam dekoram

Visas apgūtās zināšanas un jauniepazītos materiālus jūs turpmāk varēsiet pielietot, savas mājas interjera dekorēšanā, mēbeļu atjaunošanā, dāvanu radīšanā saviem tuvākajiem vai pat konditorejā. Mēs jums pastāstīsim un parādīsim kā.

Kur notiks meistarklase?

Meistarklase norisināsies mūsu piemājas darbnīcā "Čipstes", Jelgavas novada, Cenu pagastā, klusā vidē, nelielā darbnīcā, radošā atmosfērā. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli, dekora pamatnes un nelielas uzkodas ar dzērieniem.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo anketu. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar jums sazināsimies un izrakstīsim rēķinu, kuru nosūtīsim elektroniski uz jūsu norādīto e-pastu. Vēlamies vērst jūsu uzmanību, vieta meistarklasē tiek rezervēta pēc apmaksas saņemšanas.

Papildus dāvanas!

Meistarklases dienā jums būs iespēja iegādāties visus mums tobrīd pieejamos rokdarbu materiālus ar 10% atlaidi, kā arī mēs jums pačukstēsim, kādu slepenu kodu, ar kura palīdzību jums būs iespēja iegūt 10% atlaidi pie MagHandmade, Annie Sloan krīta krāsu iegādei!

Meistarklasēm piesakies šeit!
Dekors

Meistarklases laikā mēs kopā radīsim Adventes svečturi un 4 paliktnīšus, monohromā stilā. Gatavo dekoru rūpīgi iepakosim jums līdzņemšanai. Dekors papildinās jūsu mājas interjeru vai var kalpot kā unikāla dāvana, kādam jums tuvam cilvēkam. Meistarklase ir veidota tā, lai dekorēšanas procesā jūs apgūtu darbu spiedogiem un iemācītos izcelt koka struktūru ar krīta krāsām. Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas.

Materiāli


Strādāsim ar mūsu ražotām koka dekoru pamatnēm un ar kvalitatīviem, rokdarbu materiāliem, tādiem kā, Annie Sloan krīta krāsām,  Iron Orchid Designs kompānijas silikona spiedogiem un Cling-On otām. Meistarklases cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli un rokdarbu pamatnes.

Atpūta

Šī ir iespēja aizmukt no ikdienas steigas un kvalitatīvi pavadīt laiku radošā un draudzīgā vidē. Radīt dekoru savām rokām, iegūt jaunas zināšanas, atklāt un iepazīt savu kreativitāti. Aicinām jūs ļauties radošumam, baudīt krāsu toņus un kvalitatīvus rokdarbu materiālus. Mēs parūpēsimies arī par nelielām uzkodām un dzērieniem.