"Paint Inlay materiāla burvība"

  • Pilnas dienas meistarklase
  • Kad: 07.06.2024.
  • Kur: Jelgavas novads, Cenu pagasts, "Čipstes”
  • Cikos: 11:00-18:00
  • Cena: 80 EUR vienai personai
  • Iepriekšējas zināšanas, nav nepieciešamas

Meistarklases programma

Parādīsim un iemācīsim jums:

  • Pamatus darbam ar krīta krāsām, kā arī pastāstīsim par šo krāsu īpašībām
  • Kas ir Paint Inlay materiāls un tā īpašības
  • Kā dekorēt ar Paint Inlay  materiālu, ja jūs izmantojat krīta krāsas vai dekupāžas līmi/laku
  • Kādu finiša pārklājumu izmantot un kā to uzklāt, ja virsma dekorēta ar Paint Inlay materiālu

Visas iegūtās zināšanas un jauniepazīto rokdarbu materiālu jūs turpmāk varēsiet izmantot, mēbeļu atjaunošanā un dekorēšanā, savas mājas interjera personalizēšanā, mazā dekora veidošanā, dāvanu radīšanā jums tuvajiem.

Kā norisināsies meistarklase?

Meistarklase ir veidota tā, lai dekora veidošanas procesā, jūs apgūtu un izmēģinātu rokdarbu industrijas jaunāko materiāli: "Paint Inlay"Meistarklases laikā mēs kopīgi radīsim gatavu dekoru, kuru ikdienā jūs varēsiet izmantot kā sienas dekoru. Tas sastāvēs no vienas A3 MDF pamatnes, vienas A4 vai apļa pamatnes un vienas mini priedes koka pamatnes. Meistarklases ilgums būs 6-7 stundas. Grupā būs ne vairāk kā 5 dalībnieki. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie rokdarbu materiāli, krāsas, dekora pamatnes un nelielas uzkodas ar dzērieniem. Visi meistarklases dalībnieki mājās dosies ar gatavu, pabeigtu dekoru, kuru mēs rūpīgi iesaiņosim jums līdzņemšanai.

Kur notiks?

Meistarklase norisināsies Jelgavas novada, Cenu pagastā, klusā vidē, radošā atmosfērā, darbnīcā "Čipstes"

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo anketu. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar jums sazināsimies un nosūtīsim rēķinu uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Vēlamies vērst jūsu uzmanību, vieta meistarklasē tiek rezervēta pēc apmaksas saņemšanas.

Papildus ieguvumi!

Meistarklases dienā jums būs iespēja iegādāties visus mums tobrīd pieejamos rokdarbu materiālus ar 10% atlaidi, kā arī mēs jums pačukstēsim, kādu slepenu kodu, ar kura palīdzību jums būs iespēja iegūt 10% atlaidi pie MagHandmade, Annie Sloan krīta krāsu iegādei! 

Meistarklasēm piesakies šeit!
Dekors


Kopā ar jums radīsim estētisku sienas dekoru, kas priecēs jūs ikdienā un atgādinās par radoši pavadīto laiku. Dekora veidošanas procesā jūs iemācīsieties dekorēt ar Paint Inlay materiālu. Mājās dosieties ar gandarījuma sajūtu par paveikto un gatavu dekoru, kuru mēs rūpīgi iesaiņosim jums līdzņemšanai.

Materiāli


Strādāsim ar mūsu ražotām koka dekoru pamatnēm un kvalitatīviem, rokdarbu materiāliem, tādiem kā, Annie Sloan krīta krāsām, Iron Orchid Designs kompānijas Paint Inlay materiālu un Cling-On otām. Meistarklases cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie rokdarbu materiāli, krāsas un dekora pamatnes.

Atpūta

Meistarklase ir iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku radošā un draudzīgā vidē, radīt dekoru savām rokām, iegūt jaunas zināšanas, atklāt savu kreativitāti un iepazīt mūsdienīgus, jaunākās paaudzes, rokdarbu materiālus. Aicinām jūs ļauties radošumam, baudīt krāsu toņus, rokdarbu materiālu dizainus un to patīkamo lietošanu. Mēs parūpēsimies par nelielām uzkodām un dzērieniem.