"Vintage Adventes svečturis"

  • Kad: atgriezīsies 2024 gadā
  • Cikos: 11:00-18:00
  • Cena: 75 EUR vienai personai
  • Iepriekšējas zināšanas: nav nepieciešamas
  • Kur: Jelgavas novads, Cenu pagasts, "Čipstes”

Meistarklases programma

Parādīsim un iemācīsim jums:

  • Kā dedzinot, sagatavot priedes koku dekorēšanai, lai izceltu tā dabīgo koka struktūru
  • pārnest uz koka printētu attēlu, neatstājot uz tā papīru
  • Kā tonēt koku un izcelt tā struktūru ar krīta krāsām
  • Kā aizsargāt šādu dekoru un kādu finiša pārklājumu izvēlēties 

Visas iegūtās zināšanas un jauniepazītos rokdarbu materiālus jūs turpmāk varēsiet izmantot, mēbeļu atjaunošanā un dekorēšanā, savas mājas interjera personalizēšanā, mazā dekora veidošanā, dāvanu radīšanā jums tuvajiem vai pat konditorejā.

Kā norisināsies meistarklase?

Meistarklases laikā mēs kopīgi dekorēsim priedes koka Adventes svečturi. Meistarklase ir veidota tā, lai dekorēšanas procesā, jūs apgūtu un izmēģinātu dekorēšanas tehniku, kas ļauj uz dekorējamā priekšmeta pārnest printētu attēlu, neatstājot uz tā pašu papīru. Meistarklases ilgums būs 6-7 stundas. Grupā būs ne vairāk kā 5 dalībnieki. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie rokdarbu materiāli, krāsas, dekora pamatne un nelielas uzkodas ar dzērieniem. Visi meistarklases dalībnieki mājās dosies ar gatavu, pabeigtu dekoru, kuru mēs rūpīgi iesaiņosim jums līdzņemšanai.

Kur notiks?

Meistarklase norisināsies Jelgavas novada, Cenu pagastā, klusā vidē, radošā atmosfērā, darbnīcā "Čipstes"

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo anketu. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar jums sazināsimies un nosūtīsim rēķinu uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Vēlamies vērst jūsu uzmanību, vieta meistarklasē tiek rezervēta pēc apmaksas saņemšanas.

Papildus ieguvumi!

Meistarklases dienā jums būs iespēja iegādāties visus mums tobrīd pieejamos rokdarbu materiālus ar 10% atlaidi, kā arī mēs jums pačukstēsim, kādu slepenu kodu, ar kura palīdzību jums būs iespēja iegūt 10% atlaidi pie MagHandmade, Annie Sloan krīta krāsu iegādei!

Meistarklasēm piesakies šeit!
Dekors


Kopā ar jums radīsim vintage izskata Adventes svečturi, kas priecēs jūs Adventes laikā un atgādinās par radoši pavadīto laiku. Dekora veidošanas procesā jūs iemācīsieties tehniku, kas ļauj uz dekorējamā priekšmeta pārnest printētu attēlu, neatstājot uz tā pašu papīru . Mājās dosieties ar gandarījuma sajūtu par paveikto un gatavu svečturi, kuru mēs rūpīgi iesaiņosim jums līdzņemšanai.

Materiāli


Strādāsim ar mūsu ražotām koka dekoru pamatnēm un kvalitatīviem, rokdarbu materiāliem, tādiem kā, Annie Sloan krīta krāsām un Cling-On otām. Meistarklases cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie rokdarbu materiāli, krāsas un dekora pamatnes.

Atpūta

Meistarklase ir iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku radošā un draudzīgā vidē, radīt dekoru savām rokām, iegūt jaunas zināšanas, atklāt savu kreativitāti un iepazīt mūsdienīgus, jaunākās paaudzes, rokdarbu materiālus. Aicinām jūs ļauties radošumam, baudīt krāsu toņus, rokdarbu materiālu dizainus un to patīkamo lietošanu. Mēs parūpēsimies par nelielām uzkodām un dzērieniem.