Ziemassvētku sienas dekors

  • Kad: Pēc pieprasījuma
  • Cikos: 11:00 - 17:00
  • Kur: Jelgavas novads, Cenu pagasts, "Čipstes”
  • Kad: Pēc pieprasījuma
  • Cena: 70 EUR vienai personai
  • Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas

Ko mēs darīsim?

Nāc, kopā uzbursim īstenu Ziemassvētku sajūtu un radīsim vintage stila koka dekoru, tikpat mīļu un skaistu, kā senās Ziemassvētku kartiņas. Dekoru jūs varēsiet izmantot kā galda dekoru, sienas dekoru vai ikdienā kā pakaramo, pieliekot tam āķīšus. Darbā izmantosim vienu no šīs sezonas skaistākajiem un populārākajiem IOD Ziemassvētku transfēriem, kā arī mācīsimies dekoru padarīt dziļāku, interesantāku un piešķirt tam senatnīgumu, veidojot vairākus dekoratīvos slāņus ar spiedogu un transfēru palīdzību. Dekors sastāvēs no vienas lielākas un vienas mazākas priedes koka pamatnes. Meistarklase ir veidota tā, lai dekorēšanas procesā jūs apgūtu darbu ar transfēriem un spiedogiem. Meistarklases ilgums ir 3-4 stundas. Visi meistarklases dalībnieki mājās dosies ar pabeigtu dekoru, kuru mēs rūpīgi iesaiņosim līdzņemšanai.

Ko es apgūšu?

Meistarklases laikā jūs apgūsiet un iemācīsieties:

  • Krāsot ar krīta krāsām, kā arī uzzināsiet vairāk par šo krāsu īpašībām
  • Veidot dekora fonu ar silikona spiedogiem un tinti
  • Uznest attēlu transfērus uz iepriekš krāsotas virsmas
  • Uzklāt vasku gatavam dekoram

Visas apgūtās zināšanas un jauniepazītos materiālus jūs turpmāk varēsiet pielietot, savas mājas interjera dekorēšanā, mēbeļu atjaunošanā, dāvanu radīšanā saviem tuvākajiem vai pat konditorejā. Mēs jums pastāstīsim un parādīsim kā.

Kur notiks meistarklase?

Meistarklase norisināsies mūsu piemājas darbnīcā "Čipstes", Jelgavas novada, Cenu pagastā, klusā vidē, nelielā darbnīcā, radošā atmosfērā. Cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli, dekora pamatnes un nelielas uzkodas ar dzērieniem.  Grupā būs ne vairāk kā 3-4 dalībnieki.

Kā pieteikties?

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo anketu. Pēc anketas aizpildīšanas mēs ar jums sazināsimies un izrakstīsim rēķinu, kuru nosūtīsim elektroniski uz jūsu norādīto e-pastu. Vēlamies vērst jūsu uzmanību, vieta meistarklasē tiek rezervēta pēc apmaksas saņemšanas.

Papildus dāvanas!

Meistarklases dienā jums būs iespēja iegādāties visus mums tobrīd pieejamos rokdarbu materiālus ar 10% atlaidi, kā arī mēs jums pačukstēsim, kādu slepenu kodu, ar kura palīdzību jums būs iespēja iegūt 10% atlaidi pie MagHandmade, Annie Sloan krīta krāsu iegādei!

Meistarklasēm piesakies šeit!
Dekors


Meistarklases laikā mēs kopā radīsim vintage stila koka dekoru. Gatavo dekoru rūpīgi iepakosim jums līdzņemšanai. Dekors papildinās jūsu mājas interjeru vai var kalpot kā unikāla dāvana, kādam jums tuvam cilvēkam. Meistarklase ir veidota tā, lai dekorēšanas procesā jūs apgūtu darbu ar transfēriem un spiedogiem. Iepriekšējas zināšanas nav nepieciešamas.

MateriāliStrādāsim ar mūsu ražotām koka dekoru pamatnēm un ar kvalitatīviem, rokdarbu materiāliem, tādiem kā, Annie Sloan krīta krāsām,  Iron Orchid Designs kompānijas silikona spiedogiem, attēlu transfēriem un Cling-On otām. Meistarklases cenā ir iekļauti visi jums nepieciešamie materiāli un rokdarbu pamatnes.

Atpūta


Šī ir iespēja aizmukt no ikdienas steigas un kvalitatīvi pavadīt laiku radošā un draudzīgā vidē. Radīt dekoru savām rokām, iegūt jaunas zināšanas, atklāt un iepazīt savu kreativitāti. Aicinām jūs ļauties radošumam, baudīt krāsu toņus un kvalitatīvus rokdarbu materiālus. Mēs parūpēsimies arī par nelielām uzkodām un dzērieniem.